Oferty pracy

Pracownik mieszalni i magazynu

                                         W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika
                                                                                 na w/w stanowisko.

                                            Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

                                                                             biuro@strukturapl.com

Umieszczając na niej:

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi przez siebie aplikacjami.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę po okresie próbnym.
  • Pracę w firmię rodzinnej.
  • Pracę w stabilnej firmie o już ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy.
  • Wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom.
  • Zapewnienie niezbędnych narzędzi pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie.
  • Zdolności organizacyjne.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Uprawnienia na wózki widłowe.
  • Obsługa komputera.
  • Spostrzegawczość, dbałość o szczegóły, sumienność, rzetelność.
  • Dobra organizacja czasu pracy.
  • Chęć samodoskonalenia się i rozwoju zawodowego.
  • Doświadczenie w branży budowlanej. ( dużym atutem. )
  • Pozytywne nastawienie na klienta

Opis stanowiska:

  • Terminowa realizacja powierzonych zadań.
  • Nadzór nad powierzonym magazynem, parkiem maszynowym.
  • Konfekcjonowanie produktów wg.zamówień.
  • Przyjęcia towarów, wydawanie towarów, przygotowywanie wysyłek.
  • Dostarczanie towaru do klientów.